BACKSTAGE BAR


Místo, kde to žije brzy ráno, v poledne, navečer a až do půlnoci - BACKSTAGE BAR.


Ráno si zde dáte na cestu vaši oblíbenou BACKSTAGE COFFEE s croissantem nebo vanilkovým šnekem a večer zajdete posedět s přáteli na drink. Originální ostrovní koncept baru dominuje modernímu interiéru BACKSTAGE BAR se širokou nabídkou domácích i zahraničních piv, pečlivě vybraných vín a destilátů.
MODERNÍ POKOJE A APARTMÁ PŘÍMO VEDLE O2 ARENY


Staňte se hvězdou v záři reflektorů STAGES HOTEL Prague. Naše stylové, designové pokoje v sobě nejen kombinují výrazné industriální prvky, ale zároveň jsou laděné do teplých barev tak, aby se u nás hosté cítili uvolněně a pohodlně. Máte v plánu navštívit koncert nebo sportovní utkání v O2 areně?


Rezervujte si svůj pokoj v STAGES HOTEL Prague a vyberte si mezi fialovým, modrým, žlutým a zeleným patrem a jen relaxujte.

BACKSTAGE COFFEE


Naši skvělou kávu si můžete vychutnat v restauraci, na baru i v lobby baru a všude Vám ji připravíme i s sebou. Brazilská arabica Santos a další arabica zrna nejvyšší kvality ze střední Ameriky (Mexico, Guatemala, Santo Domingo, Columbia) zpracovaná „mokrou cestou“, přinášejí této jemné směsi espressa sytou sladkost a aroma.


Skvělou chuť a krémovou pěnu dodává příměs indických a afrických kávových zrn.

Typické severoitalské jemné pražení zaručuje celkově bohaté a krémové espreso.

Ideální pro přípravu espresa a cappuccina.

 

Složení BACKSTAGE zrnkové kávy :

80% Arabica

20% Robusta


BACKSTAGE COFFEE #feeltheheartbeat

aroma: intenzivní, sladké, s ovocným mandarinkovým nádechem chuť: silná, ale příjemná čokoládová dlouhotrvající chuť kyselost: delikátní a jemná

OTEVÍRACÍ DOBA


6:30 – 24:00